האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

ניוזלטר 2022-9-2 חזרה לדף כל הניוזלטר
משולחנו של יו"ר עיל"ם                                      
 

 שלום  

פגרת הקיץ כבר מאחורינו ובשבוע הקרוב נכונו לנו שתי פעילויות מרתקות: מפגש פנים אל פנים במוזיאון ראשון לציון בסדרה המיוחדת למשפחות המייסדים של ראשון לציון ונס ציונה וערב עיון וירטואלי בזום המוקדש לנושא "לא רק שטעטלעך" – התיישבות יהודית של עובדי אדמה בעת החדשה בארבע יבשות. להרשמה לשתי הפגישות הללו תוכלו ללחוץ על כפתור בניוזלטר הזה ובאתר האינטרנט של עיל"ם.

להשתמע

משה גולן

 

לחצו להרשמה ל"לא רק שטעטלעך"

סניפי עיל"ם

סניף ראשון לציון ומושבות יהודה
מוזיאון ראשון לציון
נפגשים במוזיאון ראשון לציון ביום שני 19.09.2022 עם מנחם גלן בהרצאה על משפחות שליט – גורדון ממייסדי ראשון לציון ועם רון שני על משפחות טפר ושיינדרוביץ ממייסדי נס ציונה. מנחה: ד"ר ישראלה בן אשר, יו"ר סניף ראשון לציון.

מתכנסים במוזיאון החל מן השעה 17:30. התוכנית מתחילה בשעה 18:00

ההרשמה כאן בלחיצה על הכפתור או בכניסה למוזיאון

סניף דן תל אביב
       בית אריאלה תל אביב
מפגש וירטואלי בזום של סניף דן תל אביב במסגרת "סניפי עיל"ם איתכם בבית" ירצה העיתונאי והדוקומנטריסט מיכאל חנן על באד ארולסן בגרמניה כמקור מידע חשוב לחקר השואה. מתכנסים החל מן השעה 17:45 ביום ב' 24.10.2022

ההרשמה תיפתח בימים הקרובים.

לחצו והירשמו
    בית אריאלה בימים כתיקונם

שרות היעץ של עיל"ם

מטרת שרות היעץ של עיל"ם היא לסייע למבקשים לחקור את ההיסטוריה המשפחתית ואינם יודעים כיצד עושים זאת. זהו שרות פרטני שניתן לציבור על ידי מקצוענים מתנדבים במסגרת עיל"ם. הם מכוונים את הפונים אל שרות היעץ אל מקורות המידע הרלבנטיים למחקר המשפחתי ומציעים להם דרכי פעולה. חשוב לזכור שהשרות מייעץ לפונים כיצד לחקור את שורשי משפחתם בעצמם ואינו עושה את עבודת המחקר במקומם.

שרות היעץ ניתן לכול וללא תשלום. כול מה שעליך לעשות הוא לפנות לאתר עיל"ם ולמלא טופס מתאים. תושבי תל אביב והמרכז יכולים לבקש פגישה פנים אל פנים בבית אריאלה – תחנת יעוץ משותפת לעיל"ם ולבית אריאלה.

 

לחצו כאן לשרות היעץ

 היה לי חבר – פינת החברים

למה כדאי להיות חבר בעיל"ם? אין לך דרך יעילה יותר ללמוד את רזי חקר השורשים במישרין ובעקיפין ובה בשעה גם לחזק את הארגון המייצג של חוקרי הסיפור המשפחתי ולגוון את השרותים שאנחנו מציעים לחברינו ולקהילה הגנאלוגית בישראל. עיל"ם היא המסגרת האידיאלית לחקור, למצוא, להתחבר.

דמי החבר לשנת 2022 הם 200 ₪ ליחיד, 300 ₪ לזוג

 ניתן לחדש את דמי החבר בצורה מקוונת. עדיף באמצעות כרטיס אשראי או Bit ואפשר גם בהעברה בנקאית.

 למחדשים

כמדי שנה אנחנו מזמינים את אלה מכם שתוקף חברותם פג לחדש את החברות בעיל"ם. תזכורת אישית נשלחה או תישלח אליכם בעוד ימים ספורים.

לחידוש החברות
למצטרפים חדשים

אנחנו מזמינים את כול מי שחקר שורשי המשפחה קרוב ללבו להצטרף כחבר לעמותת עיל"ם. עיל"ם היא המסגרת האידיאלית לחקור, למצוא, להתחבר. נשמח לסייע ולהסתייע.

דמי החברות לשנה מלאה (12 חודשים).

למצטרפים חדשים לעיל"ם

ידיעות בקצרה…

  • המחזור השלישי בלימודי מדרשת עיל"ם ייפתח ביום ג' 15.11.2023 למסלול המתחילים. מסלול מתקדמים ייפתח בתאריך 27.12.2022 ויימשך 14 שבועות רצופים. בוגרי המסלול וחוקרים בעלי ניסיון מוזמנים להירשם למסלול המתמחים על מגמותיו שנפתח בתאריך 02.05.2023.
  • כנס וירטואלי בזום שמוקדש לחקר ההיסטוריה המשפחתית של ניצולי שואה יתקיים ביום ד' 02.11.2022. מרצים פרופ' חנה יבלונקה, שאב שרון ואביעד בן יצחק. מנחה: משה גולן, יו"ר עיל"ם.
אני מסכים לקבל את הניוזלטר ומידע שוטף על פעילות עיל"ם
 

לחצו לאישור

לגלוש באתר עיל"ם ולהינות מנפלאות חקר ההיסטוריה המשפחתית
 

לחצו כאן

16.09.2022 , כ' אלול תשפ"ב

 

נגישות