האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

ניוזלטר 2023-10-2 חזרה לדף כל הניוזלטר
 

משולחנו של יו"ר עיל"ם

 

שלום לקורא

ימים קשים עוברים עלינו. אנחנו, כול חברי עיל"ם, שותפים לכאבם ולאבלם הכבד של תושבי הערים והישובים בעוטף עזה ושל כול המשפחות ששכלו את יקיריהם, שנרצחו בידי בני עוולה, ומחזקים את ידי כול אלה שיקיריהם נפלו בשבי בהתקפה ברברית נטולת רסן אנושי של מחבלי החמס. לבנו עם חברותינו ורדה קופר ודבורה גרונמן ששכלו את נכדותיהן ועם יונתן דקל חן ששכל את בנו נחמן, לוחם בחטיבת הנח"ל, ואנחנו מחבקים אותם בשעות הקשות שניחתו עליהם.

 לבקשת חברים רבים דחינו את הפעילויות שהיו מתוכננות לשבועות הקרובים: את מפגש הזום מטעם סניף דן תל אביב, את מפגש הפתיחה מחדש של סניף חיפה, את יום העיון, "פיענוח חידה משפחתית" שהיה מתוכנן ליום ב' בשבוע הבא 16.10.2023, ויתכן מאוד שיהיה עלינו לדחות גם את פתיחת מחזור לימודי המדרשה לחקר שורשי משפחה וחיפוש קרובים במסלול מתחילים המתוכנן ליום א' 5.11.2023.

אין הכוונה לבטל את האירועים ואת הפעילויות אלא לדחותם עד שהשמים יתבהרו ונחזור לשגרה הברוכה.

למרות שפעילויות רבות של עיל"ם מושבתות, הרי כמה מן השרותים שאנחנו מספקים יימשכו כרגיל ואתם מוזמנים לצפות בערוץ הווידאו של עיל"ם על מיגוון ההרצאות אשר עומד לרשותכם, לפנות לשרות היעץ בבקשות סיוע בחקר ההיסטוריה המשפחתית, ולשתף אותנו במחשבותיכם ובתחושותיכם בקבוצת הפייסבוק שלנו עיל"ם IGS.

אודה לכם אם תשתפו אותנו גם בהעדפות שלכם דווקא בימים טרופים אלה ותכתבו אלי אילו פעילויות יכולות להתאים לכם בשעות הקשות האלה ואנחנו נשתדל למלא את מבוקשכם ככול האפשר.

בתקווה ותפילה לימים טובים יותר,

שלכם,

משה גולן

0523423222

golanltd@gmail.com

 

נגישות