האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

ניוזלטר 2023-11-1 חזרה לדף כל הניוזלטר
 
 

משולחנו של יו"ר עיל"ם

 

שלום לקורא

 ימים קשים עוברים עלינו. ישובים סביב מסך הטלוויזיה, אנחנו מרותקים למה שהיה ולמה שיהיה, רואים את המראות הקשים ומקשיבים לדברי פרשנות מלומדים יותר או פחות. הסתיו כבר כאן והחורף קרב ובא, והשינוי המיוחל עדיין אינו נראה באופק. כנראה שנגזר עלינו לשבת ספונים בבתינו עוד ימים ארוכים.

אנחנו שותפים לכאבם ולאבלם הכבד של תושבי הערים, המושבים והקיבוצים בעוטף עזה, ושל משפחות הלוחמים ששכלו את יקיריהם, מחזקים את ידי כול אלה שיקיריהם נחטפו בהתקפה ברברית נטולת צלם אנוש של מחבלי החמאס, ומאחלים לפצועים איחולי החלמה מהירה ושלמה. בימים הקשים העוברים עלינו, אנחנו מבקשים לתרום את תרומתנו הצנועה ולהציע לציבור אתנחתא של שפיות והרחבת הדעת.

בחרנו במיגוון הרצאות נבחרות מתוך הקלטות ערוץ הווידאו שלנו. סדרת ההרצאות הראשונה שאנחנו מציעים ללא תשלום מוקדשת למפגשים בנושאי התיישבות וחקלאות יהודית כמפורט בהזמנה המצורפת בהמשך. עם תום הסדרה הזאת נציג סדרות נוספות של הרצאות בנושאים מגוונים:

גנאלוגיה וספרות

גנאלוגיה ומגדר

חקר הסיפור המשפחתי

חקר קהילות

 

אנחנו מזמינים את הציבור הרחב להצטרף אלינו ל'אתנחתא' – מפגשי זום וירטואליים ללא תשלום של ימי א' שעה 18:00. פרטים וכפתור להרשמה תמצאו כאן בהמשך. הרשמו והקישור למפגש ישלח אליכם במייל.

בתקווה ותפילה לימים טובים יותר,

שלכם,

משה גולן

0523423222

golanltd@gmail.com

 
 
 
לחץ כאן להרשמה
 
 
 
 

 

נגישות