האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

ניוזלטר 2023-12-1 חזרה לדף כל הניוזלטר
 

משולחנו של יו"ר עיל"ם

 

שלום לקורא

 

בעקבות הפוגרומים ביהודי אוקראינה של שנת תרמ"ב (1881/2), הידועים בשם "סופות בנגב", הוקמו במקביל בעיר קרמנצ'וג שעל גדות הדנייפר במרכז אוקראינה שני ארגוני סטודנטים יהודיים למען התיישבות חקלאית יהודית. חברי "עם עולם" הקימו את המושבה סיסילי איילנד בלואיזיאנה, ארה"ב, והביל"ויים – את המושבה ראשון לציון בארץ ישראל, אבן יסוד לשיבת ציון, לישוב ארץ ישראל ולתחיה הלאומית היהודית.

הרצאה מוקלטת על השונה והמשותף בין שני המפעלים הללו, בנוכחות המרצה, הפרופ' מרגלית שילה, נחזור ונשמיע במסגרת "אתנחתא" ביום א' 3.12.2023 בשעה 18:00. מתכנסים החל מן השעה 17:45. [ההרצאה המקורית נישאה ביום עיון של עיל"ם תחת השם "לא רק שטעטלעך", שהתקיים בחודש ספטמבר 2022].

ולסיום, עם תום השנה אני מזמין את ציבור קוראי הניולטר שאינם חברי עיל"ם עדיין, להצטרף לעיל"ם (בלחיצה על הכפתור "למצטרפים חדשים לעיל"ם", בהמשך), ומבקש להזכיר לחברי עיל"ם, שתוקף חברותם בעמותה עומד לפוג, לחדש את חברותם בעיל"ם. תזכורת לחברים נשלחת בדוא"ל בימים האלה.

שלכם,

משה גולן

 
לחצו כאן לפרטים ולהרשמה לאתנחתא
 
 
 
 
 
 
 
פינת החברים
 
ההרשמה לחברות לשנת 2024 החלה….
 
"הייה לי חבר…"
 
למה כדאי להיות חבר בעיל"ם? אין לך דרך טובה יותר ללמוד את רזי חקר השורשים במישרין ובעקיפין ובה בשעה גם לחזק את הארגון המייצג של חוקרי הסיפור המשפחתי ולגוון את השרותים שאנחנו מציעים לחברינו ולקהילה הגנאלוגית בישראל. עיל"ם היא המסגרת האידיאלית לחקור, למצוא, להתחבר.

דמי החבר לשנת 2024 הם 200 ₪ ליחיד, 300 ₪ לזוג

ניתן לחדש את החברות בצורה מקוונת. את תשלום דמי החבר השנתיים עדיף לשלם באמצעות כרטיס אשראי או Bit, ואפשר גם בהעברה בנקאית.

 
למחדשים
 
תזכורת אישית נשלחת אליכם בסמוך למועד חידוש החברות השנתית. הקפידו לחדש בתוך 30 יום מקבלת התזכורת.
 
לחידוש החברות בעיל"ם
 
 
לחברים חדשים
 
אנחנו מזמינים את כול מי שחקר שורשי המשפחה קרוב ללבו להצטרף כחבר לעמותת עיל"ם. עיל"ם היא המסגרת האידיאלית לחקור את העבר המשפחתי, למצוא קרובי משפחה שהקשר איתם נותק, ולהתחבר לאנשים בעלי עניין משותף. נשמח לסייע ולהסתייע.

דמי החברות לשנה מלאה (12 חודשים).

 
למצטרפים חדשים לעיל"ם
 
 
 
 
     
 
אישור קבלת מידע

אני מסכים לקבל את הניוזלטר ומידע שוטף על פעילות עיל"ם

 
 
     
 
לאישור לחצו כאן
 
 
 
     
 
לגלישה באתר עיל"ם

אני מבקש לגלוש עכשיו באתר האינטרנט של עיל"ם ולהינות מנפלאות חקר ההיסטוריה המשפחתית

 
 
     
 
לגלישה לחצו כאן
 
 

 

נגישות