האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

ניוזלטר 2024-1-2 חזרה לדף כל הניוזלטר
 
 

משולחנו של יו"ר עיל"ם

 

שלום לקורא 

 
ביום א' הקרוב 14.01.2024 החל מן השעה 18:00 נקיים פגישת זום בהשתתפות פרופ' מנחם חמי גוטמן, בנו של נחום גוטמן צייר ומאייר, סופר ופסל המזוהה כל כך עם תל אביב הקטנה בימיה הראשונים, "עיר קטנה ואנשים בה מעט".

אביו של נחום גוטמן, סבו של חמי, נמנה עם 66 מייסדי שכונת אחוזת בית, וציוריו של נחום גוטמן מקימים לחיים את מראה השכונה, אנשיה, בתיה וקורותיה. נחום גוטמן היה בין מייסדי "דבר לילדים" ואייר את שערי העיתון ואת אלפי הסיפורים והשירים שעיצבו את דמותם של דורות רבים של ילדים בארץ ישראל של פעם.

נשמיע את הרצאתו של חמי גוטמן שאותה השמיע במסגרת סניף דן תל אביב של עיל"ם בסדרה על ראשוני תל אביב, והוא גם ישתתף במפגש שלנו וישמח להוסיף פרטים ולענות על שאלות. הוא איננו חוקר מקצועי מנוסה של ההיסטוריה המשפחתית שלו, ואולי גם לא בקי בשושלת המשפחתית, אבל הוא משכיל להעביר לנו, בעזרת כישרונו כמספר סיפורים, את המורשת המיוחדת של משפחתו, גנאלוגיה במיטבה.

הכניסה ללא תשלום אבל יש להירשם מראש. תוכלו לעשות זאת בלחיצה על המודעה כאן בתחתית "משולחנו של היו"ר".

עם תום אתנחתא 2 ביום א' 21.01.2024 שבו נשמיע את הרצאתו של ד"ר מוטי פרידמן על ר' משה זקס, יקה, ציוני חרדי, נחזור לסדרות של הרצאות און ליין חדשות במסגרת עיל"ם איתכם בבית. המחזור השש עשרה של "איתכם בבית" יכלול היבטים מגוונים ומרתקים של חקר ההיסטוריה המשפחתית ויתקיים בימי ד' בשעה 17:00 החל ב- 07.02.2024. ההרשמה תיפתח בקרוב.

שלכם

משה גולן

 

 
 
 
 
 
 
 
פינת החברים
 
ההרשמה לחברות לשנת 2024 ….
 
"הייה לי חבר…"
 
למה כדאי להיות חבר בעיל"ם? אין לך דרך טובה יותר ללמוד את רזי חקר השורשים במישרין ובעקיפין ובה בשעה גם לחזק את הארגון המייצג של חוקרי הסיפור המשפחתי ולגוון את השרותים שאנחנו מציעים לחברינו ולקהילה הגנאלוגית בישראל. עיל"ם היא המסגרת האידיאלית לחקור, למצוא, להתחבר.

דמי החבר לשנת 2024 הם 200 ₪ ליחיד, 300 ₪ לזוג

ניתן לחדש את החברות בצורה מקוונת. את תשלום דמי החבר השנתיים עדיף לשלם באמצעות כרטיס אשראי או Bit, ואפשר גם בהעברה בנקאית.

 
למחדשים
 
תזכורת אישית נשלחת אליכם בסמוך למועד חידוש החברות השנתית. הקפידו לחדש בתוך 30 יום מקבלת התזכורת.
 
לחידוש החברות בעיל"ם
 
 
לחברים חדשים
 
אנחנו מזמינים את כול מי שחקר שורשי המשפחה קרוב ללבו להצטרף כחבר לעמותת עיל"ם. עיל"ם היא המסגרת האידיאלית לחקור את העבר המשפחתי, למצוא קרובי משפחה שהקשר איתם נותק, ולהתחבר לאנשים בעלי עניין משותף. נשמח לסייע ולהסתייע.

דמי החברות לשנה מלאה (12 חודשים).

 
למצטרפים חדשים לעיל"ם
 
 
 
 
     
 
אישור קבלת מידע

אני מסכים לקבל את הניוזלטר ומידע שוטף על פעילות עיל"ם

 
 
     
 
לקבלת מידע לחצו כאן
 
 
 
     
 
לגלישה באתר עיל"ם

אני מבקש לגלוש עכשיו באתר האינטרנט של עיל"ם וליהנות מנפלאות חקר ההיסטוריה המשפחתית (חלקים באתר שמורים לחברי עיל"ם בלבד)

 
 
     
 
לגלישה לחצו כאן       
 
 

 

נגישות
בחירת מטבע