האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

משולחן היו"ר – דצמבר 2018

משולחן היו"ר - חנוכה 2018

שלום וברכה לחברי העמותה וידידיה

לקראת חג החנוכה וסופה של השנה האזרחית אני מבקש לשלוח לכם עדכון קצר מן הנעשה בעמותה ועל התקדמות ההכנות לשורה שלמה של פעילויות שבדרך.

ילדות שכזאת – ההצלחה המסחררת של הכנס "ילדות שכזאת ילדים שמחפשים את זהותם", הניעה אותנו להחליט ולקיים את הכנס גם בחיפה.

אני מקווה לפגוש בכנס בחיפה רבים מתושבי הצפון ואת אלה שלא הצליחו להשתתף בו מאזור המרכז. בתוך ימים ספורים נפרסם פרטים נוספים ונפתח בהרשמה.

מהניסיון בבית ווהלין אנחנו למדים שכדאי להזדרז להירשם ולשלם כדי להבטיח את מקומכם בכנס. מי שמתקשה במילוי טופס ההרשמה האינטרנטי לכנס, יוכל להתקשר למזכירת עיל"ם, רבקה יוגב, בטלפון מס. 054-4524388 ולמסור לה טלפונית את הפרטים הנחוצים כדי להירשם ולשלם.


הכנס הגנאלוגי השנתי ה-
14 יפתח במלון כנען ספא בצפת  ב- 31 במרס 2019 ויימשך יומיים, בתכנית מורחבת עם אופציות מגוונות שתפורסם גם היא בימים הקרובים. לפני הכנס תתקיים האסיפה הכללית של עיל"ם. רשמו נא את התאריך ביומן. תודה לאילנה גושן ורבקה אמבון על השותפות בעבודה ובדאגה להצלחת הכנס.

סדרת מפגשי ההעשרה מחזור 2 תתקיים בחיפה ולא בתל אביב כפי שתוכנן תחילה, כדי לא להתחרות חזיתית בקורס למתחילים שפתח "יד ושם" בגוש דן.  קנאת סופרים תרבה חכמה. הסדרה תימשך 10 שבועות רצופים בימי שלישי בשבוע החל מן ה- 15 בינואר 2019, שעה 16:30. ההרשמה החלה.


מספר המתנדבים
, שנחלצו להפיכת פנקסי פקוא"ם למאגר נתונים גנאלוגי ולהעלאת התכנים לאתר האינטרנט החדש של העמותה, שאנחנו בונים, אינו מספיק. אי לכך בכוונתנו להקדיש חלק מהמפגשים בסניפים לדברי הסבר מפי צוותי ההיגוי של הפרויקטים השונים ולאפשר שאלות ותשובות.


תמיכות
. מכיוון שאיש לא נענה לקריאה לפעול להגשת בקשות לקבלת כספי ציבור הוחלט למסור את הטיפול לידי רואה החשבון של עיל"ם תמורת אחוזים ודמי טיפול.


חידוש החברות
בעיל"ם לשנת 2019 מתנהל בקצב משביע רצון כתוצאה מעבודתן של נעמי ארנון ורבקה יוגב שפעלו בהצלחה לעדכן את הנתונים ולצאת מוקדם בקול קורא לחדש את החברות לשנת 2019. תודה לאברהם ששון על שת"פ במבצע. אני פונה לכול אלה שטרם עשו זאת להזדרז, ולחדש את החברות בעמותה ואל כול באי הסניפים ופעילויות העמותה שיצטרפו לעמותה ויפעלו בקרב ידידים וקרובי משפחה לעשות כן.

חג אורים שמח,

משה גולן, יו"ר עיל"ם

כסלו תשע"ט

דצמבר

Comments are closed.

נגישות