האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

משולחן היו"ר – ערב פסח 2018 – דוח ביניים

משולחן היו"ר – ערב פסח 2018 – דוח ביניים

משולחן ההיו"ר של עילם - ערב פסח

שלום וברכה

בעיצומם של ההכנות לכנס הגנאלוגי השנתי אני מבקש להגיש לכם דוח ביניים על כמה עניינים שעומדים על סדר היום. לקראת האספה הכללית 
ב- 3 ביוני אגיש את הדוח המלא לשנה שחלפה.

הכנס השנתי במתכונת הקיימת היה לאירוע המרכזי בקהילה הגנאלוגית בישראל והוא משתבח והולך משנה לשנה והשנה גם בתנאי הלינה והשהייה. אבל המבחן העליון של הצלחת האירוע היא במידת ההשתתפות והמעורבות של חברי העמותה, בהשתתפות פעילה בכנס ובאספה הכללית ובהתנדבות למילוי תפקידים במהלך הכנס. אני קורא לכול חבר מחברי העמותה להירשם ולהשתתף בכנס ולפעול לגיוס משתתפים נוספים בקרב ידידים וקרובי משפחה. רוב התפקידים כבר מאוישים אבל חסרים עדיין מתנדבים לתפקידים הבאים:

  • צילום תמונות במהלך הכנס
  • תחזוקה צמודה של ההקרנה וההגברה במהלך הכנס
  • צילום וידאו של ההרצאות בכנס.

מי שיכול ומוכן להתנדב לאחת מן המשימות האלה מוזמן להתקשר אלי בהקדם לטל. 0523423222.

בניית אתר האינטרנט החדש של העמותה נמצאת בימים אלה בעיצומה לאחר שצוות התכנון וההקמה הכולל את דני גרשוני, אירית הרמן ומשה גולן השלימו את אפיון האתר והם מקיימים מגע שוטף עם החברה לבניית אתרים.
זאת היא תקופת מעבר שבה צפויים קשיים בכניסה ובגלישה לאתר הישן.
וציבור המשתמשים נקרא לגלות סבלנות וסלחנות. זאת גם תקופת התארגנות להשמת מתנדבים למלא את האתר בתוכן. אנחנו מצפים למספר גדול של חברים שייתנו לנו יד ויסייעו בכך.

הפקוא"ם – הפקידים והאמרכלים של אמסטרדם – הוא פרויקט שלקחנו על עצמו בשיתוף עם יד יצחק בן צבי להפוך את הארכיון ההיסטורי הזה והפיכתו למאגר אינטרנטי שיעמוד לרשות החוקרים. נחמיה שיף ודבורה נצר המנווטים את המפעל הזה החלו בעבודה והיא מתקדמת במהירות גדולה מן הצפוי. גם כאן אנחנו מצפים לעזרת מתנדבים.

הדרכה היא מהמטרות העיקריות של העמותה. סדרת מפגשי ההעשרה שקיימנו בבית אריאלה בשליש האחרון של שנת 2017 ,בניהולם של ד"ר מוטי פרידמן וגידי פורז נחלו הצלחה רבה, ויש בדעתנו להמשיך במפעל הזה. בית אריאלה אינו ערוך עדיין לאכלס קורסים בגלל עבודות השיפוצים שנערכות בו. עם השלמתן נחזור ונקיים קורסים במקום.

אני מאחל לכולנו חג אביב שמח
ומפגשים משפחתיים מסורתיים סביב סדר הפסח.

בברכה,
משה גולן
יו"ר עיל"ם

Comments are closed.

נגישות
בחירת מטבע