האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

משולחן היו"ר – ערב ראש השנה 2016

משולחן היו"ר – ערב ראש השנה 2016

משולחן היו"ר ערב ראש השנה 2016

שלום וברכה

אני כותב לחברי העמותה ולשוחרי חקר תולדות המשפחה בעקבות הכנס הגנאלוגי השנתי שהתקיים השנה במלון עדן-אין בזיכרון יעקב ונמשך יומיים. שלל ההרצאות סייעו למשתתפים להבין טוב יותר את יסודות הגנאלוגיה באמצעות ההעמקה בקשר שבינה לבין תחומי דעת אחרים, הנושקים לגנאלוגיה.

שמחתי מאוד לשמוע את התרשמותם של המשתתפים שהיללו את המרצים, את ההרצאות, ואת האווירה ששררה בכנס.
שלחתי שלמי תודה למרצים, למנחים ולאנשי העמותה ולידידיה שהתנדבו ליטול חלק בארגון הכנס ובהכנות לו.

תודה מיוחדת לוועדה המארגנת, דני שחל, דבורה נצר, אברהם ששון, יעקב בייאר, עירית שם-טוב, נעמי ארנון, צחי דרורי, צבי שטראוכר, נעמי אלעד, רבקה יוגב, זאב שרון ולמעצבת הגראפית נילי גולדמן אשר תרמה בכישרונה תרומה ייחודית להצלחת הכנס, לדנצ'ו ארנון על עיצוב התעודות ליקירי העמותה ולחברת MyHeritage אשר סייעה בידינו בנדיבות רבה.

הצלחת הכנס מעודדת אותנו להמשיך ולקיים אירוע מרכזי מדי שנה שיסכם את הפעילות השנתית באספה כללית, וירחיב דעת ולימוד בחקר תולדות המשפחה ובתחומי דעת שתורמים לה ונתרמים על ידה. גם היריד הגנאלוגי
שבו השתלבה גם לשכת ייעוץ של העמותה הוכיח את עצמו ואנחנו מתכוונים להמשיך ולקיים אותו.
הכנס הבא מתוכנן לחודש יוני 2017. 

כול אלה דורשים מאמץ לא פשוטוהוא ראוי רק אם נצליח להביא מעגלים הולכים וגדלים של אנשים מכול שדרות הציבור, שחקר שורשי משפחה מדבר אליהם.
הנאה מרובה הסבה לי האספה הכללית בבוקר יום חמישי, שהתאפיינה באווירה חברית ובדיון ענייני בהיבטים השונים של התנהלות העמותה. חברי העמותה חבים תודה מיוחדת לצחי דרורי ולנעמי ארנון שניווטו את האספה בנועם ובכישרון.

ולסיום אנחנו מבקשים להמליץ על הטיול לתפן ולמוזיאון יוצאי גרמניה שמארגנת האגודה ליוצאי מרכז אירופה ולצרף את הפרטים עליו, וכן על הרצאותיו של משה אוסי שהרצה בכנס הגנאלוגי בנושא "בעזרת…. השם".
אני מאחל לכולנו שנה טובה ומבורכת, שנה של הגשמת חלומות וגילויים חדשים.

בברכה,
משה גולן

יו"ר העמותה
ערב ראש השנה

2016 באוקטובר 2

Comments are closed.

נגישות