בזום ב-13.8.2020, כ"ג באב תש"פ בשעה 16:30. חברי העמותה מוזמנים להשתתף באספה, ליטול חלק פעיל בדיוניה ולהצביע על […]" />

האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

הזמנה לאספה הכללית לשנת 2020 של עיל"ם

אנחנו שמחים להזמין את הציבור הרחב בכלל ואת חברי עמותת עיל"ם בפרט לפעילויות המגוונות שעיל"ם יוזמת ומציעה במטרה להנחיל את חקר שורשי המשפחה בישראל. המפגשים בסניפי עיל"ם, הכנס השנתי וימי העיון, הקורסים וסיורי השורשים, מעניקים למשתתפים בהם מעמדים משפחתיים מרתקים ושיטות וכלי מחקר נחוצים למי שמבקש לחקור את העבר המשפחתי שלו ומזמנים להם מפגשים לא צפויים והפתעות מרגשות. רשת תחנות הייעוץ בסניפי העמותה הולכת ומתרחבת במגמה להגיע לפריסה ארצית שתאפשר לכול ישראלי לקבל הדרכה וייעוץ במחקר המשפחתי שלו.

כאן תמצאו לא רק מידע על הפעילויות של עיל"ם אלא תמונה פנורמית של המתרחש בקהילה הגנאלוגית וחדשות בעלות עניין לכול מי שחקר ההיסטוריה המשפחתית קרוב ללבו.

לתשומת ליבכם – פעילויות העמותה מסומנות לנוחיותכם בצבע רקע ירוק זית, בניגוד לאירועים חיצוניים שהינם עם רקע לבן.

מעוניינים להנות מהנחות והטבות שמוקנות לחברי העמותה בפעילויות השונות? לחצו כאן להרשמה לעיל"ם. ההטבות יחולו באופן מיידי.

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

הזמנה לאספה הכללית לשנת 2020 של עיל"ם

13 באוגוסט 2020 @ 16:30 - 19:00

השנה, עקב מצוקת הקורונה והאיסור על התכנסויות, נאלץ ועד עמותת עיל"ם לדחות את האספה הכללית שהייתה אמורה להתקיים ב- 30.4.2020 במסגרת הכנס ה-15 בצובה. לחילופין, בכפוף להוראות רשם העמותות, אנו נקיים את האספה הכללית בזום ב-13.8.2020, כ"ג באב תש"פ בשעה 16:30. חברי העמותה מוזמנים להשתתף באספה, ליטול חלק פעיל בדיוניה ולהצביע על הנושאים העומדים על סדר היום.

הקישור לאסיפה הכללית בזום ישלח לחברי עיל"ם כשבוע לפני האספה.

לבקשת ועד העמותה המכהן, נעתרו החתומים מטה לשמש כחברי הועדה המארגנת לאספה הכללית ולבחירות למוסדותיה הנבחרים של העמותה לשנת 2020 .

הזכות לבחור ולהיבחר. יש להדגיש שרק מי שמילא את חובותיו לעמותה יוכל לממש את זכותו לבחור ולהיבחר. מקווים שרובו המכריע של ציבור החברים ישתתף באסיפה, יביע את התמיכה במוסדות העמותה , יצביע וישפיע.  

ניתן לחדש את החברות בעיל"ם עד יום האספה הכללית

מועמדות.  באספה הכללית יעמדו לבחירה חמישה תפקידים: גזבר, שני חברים לוועד ושני חברי וועדת הביקורת. לתשומת לב כולם, כל חבר רשאי להגיש את מועמדותו לכל תפקיד ובכלל זה חברים שסיימו למלא זה עתה את תקופת הכהונה שלהם בתפקיד. אלה שמבקשים לעשות זאת ימלאו את הטופס המצורף וישלחו למיכל אפטר, חברת הועדה המארגנת לכתובת הדוא"ל: rikiyogev53@gmail.com

נושאים לסדר היום. כל חבר רשאי להציע נושאים לדיון באסיפה הכללית. מי שיש לו הצעה לסדר היום, ישלח את הצעתו בכתב. על ההצעה להגיע במייל לכתובת הדוא"ל rikiyogev53@gmail.com   לא יאוחר מתאריך  3 לאוגוסט 2020.

סדר היום הזמני הוא זה: בחירת יו"ר האסיפה ומזכיר האסיפה,  דו"ח שנתי של יושב ראש עיל"ם, אישור הדו"ח המילולי 2019, אישור הדו"ח הכספי לשנת 2019 ואישור הצעת התקציב לשנת 2020, בחירות לגזבר עיל"ם, לוועד עיל"ם ובחירת וועדת ביקורת.

בברכה,

מיכל אפטר                          אביעד בן יצחק                               אילנה גושן

פרטים

תאריך:
13 באוגוסט 2020
זמן:
16:30 - 19:00
אירוע קטגוריות:
, ,

המארגנ/ת

הנהלת עילם
נגישות