בזום.  המועד שנקבע לאספה הוא יום ראשון ה-7.5.2023, ט"ז באייר תשפ"ג בשעה 17:30. חברי העמותה מוזמנים להשתתף באספה, ליטול חלק פעיל בדיוניה ולהצביע על הנושאים העומדים על סדר היום. הקישור לאספה הכללית בזום ישלח לחברי עיל"ם כשבוע לפני האספה. לבקשת ועד העמותה המכהן, נעתרו החתומים מטה לשמש כחברי הועדה […]" />

האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

הזמנה לאספה הכללית לשנת 2023 של עיל"ם – 7/5/2023

אנחנו שמחים להזמין את הציבור הרחב בכלל ואת חברי עמותת עיל"ם בפרט לפעילויות המגוונות שעיל"ם יוזמת ומציעה במטרה להנחיל את חקר שורשי המשפחה בישראל. המפגשים בסניפי עיל"ם, הכנס השנתי וימי העיון, הקורסים וסיורי השורשים, מעניקים למשתתפים בהם מעמדים משפחתיים מרתקים ושיטות וכלי מחקר נחוצים למי שמבקש לחקור את העבר המשפחתי שלו ומזמנים להם מפגשים לא צפויים והפתעות מרגשות. רשת תחנות הייעוץ בסניפי העמותה הולכת ומתרחבת במגמה להגיע לפריסה ארצית שתאפשר לכול ישראלי לקבל הדרכה וייעוץ במחקר המשפחתי שלו.

כאן תמצאו לא רק מידע על הפעילויות של עיל"ם אלא תמונה פנורמית של המתרחש בקהילה הגנאלוגית וחדשות בעלות עניין לכול מי שחקר ההיסטוריה המשפחתית קרוב ללבו.

לתשומת ליבכם – פעילויות העמותה מסומנות לנוחיותכם בצבע רקע ירוק זית, בניגוד לאירועים חיצוניים שהינם עם רקע לבן.

מעוניינים להנות מהנחות והטבות שמוקנות לחברי העמותה בפעילויות השונות? לחצו כאן להרשמה לעיל"ם. ההטבות יחולו באופן מיידי.

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

הזמנה לאספה הכללית לשנת 2023 של עיל"ם – 7/5/2023

7 במאי 2023 @ 17:30 - 20:30

האספה הכללית של עמותת עיל"ם תתקיים גם השנה בזום.  המועד שנקבע לאספה הוא יום ראשון ה-7.5.2023, ט"ז באייר תשפ"ג בשעה 17:30. חברי העמותה מוזמנים להשתתף באספה, ליטול חלק פעיל בדיוניה ולהצביע על הנושאים העומדים על סדר היום.

הקישור לאספה הכללית בזום ישלח לחברי עיל"ם כשבוע לפני האספה.

לבקשת ועד העמותה המכהן, נעתרו החתומים מטה לשמש כחברי הועדה המארגנת לאספה הכללית ולבחירות למוסדותיה הנבחרים של העמותה לשנת 2023 .

הזכות לבחור ולהיבחר. יש להדגיש, שרק מי שמילא את חובותיו לעמותה יוכל לממש את זכותו לבחור ולהיבחר. מקווים שרובו המכריע של ציבור החברים ישתתף באספה, יביע את התמיכה במוסדות העמותה , יצביע וישפיע.  

ניתן לחדש את החברות בעיל"ם עד 24 שעות לפני האספה הכללית.

מועמדות.  באספה הכללית יעמדו לבחירה חמישה תפקידים: יו"ר עיל"ם, מזכיר עיל"ם, שני חברי ועד, גזבר, ושני חברי וועדת ביקורת. לתשומת לב כולם, כל חבר רשאי להגיש את מועמדותו לכל תפקיד ובכלל זה חברים שסיימו למלא זה עתה את תקופת הכהונה שלהם בתפקיד. אלה שמבקשים לעשות זאת ימלאו את הטופס המצורף וישלחו אותו לא יאוחר מתאריך 30.4.2023 אל מיכל אפטר חברת הועדה המארגנת לכתובת הדוא"ל: micolapter@gmail.com

נושאים לסדר היום. כל חבר רשאי להציע נושאים לדיון באסיפה הכללית. מי שיש לו הצעה לסדר היום, ישלח את הצעתו בכתב. על ההצעה להגיע במייל לא יאוחר מתאריך  ­­­­­­­­­­28.4.2022 אל רבקה יוגב, חברת הועדה המארגנת לכתובת הדוא"ל: rikiyogev53@gmail.com

סדר היום הזמני הוא זה: בחירת יו"ר האסיפה ומזכיר האסיפה, הרצאה; דו"ח שנתי של יושב ראש עיל"ם; אישור הדו"ח המילולי 2022הצגת הדו"ח הכספי 2022; אישור הדוח הכספי; אישור הצעת התקציב לשנת 2023; הצגת דוח ועדת ביקורת; בחירות ליו"ר עיל"ם, מזכיר עיל"ם, לועד עיל"ם, גזבר עיל"ם ובחירת שני חברי ועדת ביקורת; דיון בענייני העמותה.

בברכה,

       מיכל אפטר                      רבקה יוגב                        ישראלה בן-אשר     

טופס הגשת מועמדות

פרטים

תאריך:
7 במאי 2023
זמן:
17:30 - 20:30
אירוע קטגוריות:
, ,
נגישות
בחירת מטבע