האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

יד ושם – סדרת מפגשים: בעקבות השואה הלא ידועה – השואה בשטחי ברית המועצות – מפגש ראשון 17/8/2021 – הסרט: "שומרי הזיכרון" -בעקבות השואה בבלארוס

אנחנו שמחים להזמין את הציבור הרחב בכלל ואת חברי עמותת עיל"ם בפרט לפעילויות המגוונות שעיל"ם יוזמת ומציעה במטרה להנחיל את חקר שורשי המשפחה בישראל. המפגשים בסניפי עיל"ם, הכנס השנתי וימי העיון, הקורסים וסיורי השורשים, מעניקים למשתתפים בהם מעמדים משפחתיים מרתקים ושיטות וכלי מחקר נחוצים למי שמבקש לחקור את העבר המשפחתי שלו ומזמנים להם מפגשים לא צפויים והפתעות מרגשות. רשת תחנות הייעוץ בסניפי העמותה הולכת ומתרחבת במגמה להגיע לפריסה ארצית שתאפשר לכול ישראלי לקבל הדרכה וייעוץ במחקר המשפחתי שלו.

כאן תמצאו לא רק מידע על הפעילויות של עיל"ם אלא תמונה פנורמית של המתרחש בקהילה הגנאלוגית וחדשות בעלות עניין לכול מי שחקר ההיסטוריה המשפחתית קרוב ללבו.

לתשומת ליבכם – פעילויות העמותה מסומנות לנוחיותכם בצבע רקע ירוק זית, בניגוד לאירועים חיצוניים שהינם עם רקע לבן.

מעוניינים להנות מהנחות והטבות שמוקנות לחברי העמותה בפעילויות השונות? לחצו כאן להרשמה לעיל"ם. ההטבות יחולו באופן מיידי.

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

יד ושם – סדרת מפגשים: בעקבות השואה הלא ידועה – השואה בשטחי ברית המועצות – מפגש ראשון 17/8/2021 – הסרט: "שומרי הזיכרון" -בעקבות השואה בבלארוס

17 באוגוסט 2021 @ 18:00 - 20:00

הנכם מוזמנים להצטרף לסדרת מפגשים ללא עלות אל מאחורי הקלעים של פרויקט הסרטים התיעודיים: "בעקבות השואה הלא ידועה" מאת המפיק ובמאי הקולנוע בוריס מפציר. הסדרה תציג את סיפורם של יהודי ברית המועצות בתקופת השואה ותתמקד בתהליך היצירה וההפקה של הסרטים, ובשחזור האירועים מבעד לעיניהם של עדי הראייה שנותרו בחיים. המפגשים יערכו בהשתתפות הבמאי בוריס מפציר ובהנחיית ד"ר יוחאי כהן, מנהל מחלקת ההדרכה באגף הנצחה וקשרי קהילה ביד ושם. המפגשים יתקיימו בשפה העברית. מומלץ לצפות בסרטים לאחר המפגש המקוון.

המפגש הראשון יתקיים ב- 17 באוגוסט 2021 (ט' באלול תשפ"א) בשעה 18:00 .
הסרט:  "שומרי הזיכרון" -בעקבות השואה בבלארוס.

הקישור לזום

ID: 87605160578
PASSCODE:  608620

הקישור לסרט (מומלץ לצפות בסרט לאחר המפגש המקוון)

פרטים

תאריך:
17 באוגוסט 2021
זמן:
18:00 - 20:00
אירוע קטגוריות:
, ,

המארגנ/ת

יד ושם
טלפון
02-644-3400
אתר
http://www.yadvashem.org/
נגישות