בזום “סניפי עיל"ם – איתכם בבית – מחזור שישי”. זוהי סדרת המשך בת 7 מפגשים בה יארחו סניפי עיל"ם מרצים בתחומי שונים של המחקר הגנאלוגי. בתאריך 3/2/2021 יארחו רבקה יוגב וסניף ראשון לציון את ד"ר בועז לב-טוב בהרצאה […]" />

האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

סניפיי עיל"ם – אתכם בבית: מחזור שישי – מפגש מספר 1 – "מנהרת הזמן ומיזם TARASA לשמירה ושיתוף של זיכרונות וספרי משפחה" – מרצה: ד"ר בועז לב-טוב – 3/2/2021

אנחנו שמחים להזמין את הציבור הרחב בכלל ואת חברי עמותת עיל"ם בפרט לפעילויות המגוונות שעיל"ם יוזמת ומציעה במטרה להנחיל את חקר שורשי המשפחה בישראל. המפגשים בסניפי עיל"ם, הכנס השנתי וימי העיון, הקורסים וסיורי השורשים, מעניקים למשתתפים בהם מעמדים משפחתיים מרתקים ושיטות וכלי מחקר נחוצים למי שמבקש לחקור את העבר המשפחתי שלו ומזמנים להם מפגשים לא צפויים והפתעות מרגשות. רשת תחנות הייעוץ בסניפי העמותה הולכת ומתרחבת במגמה להגיע לפריסה ארצית שתאפשר לכול ישראלי לקבל הדרכה וייעוץ במחקר המשפחתי שלו.

כאן תמצאו לא רק מידע על הפעילויות של עיל"ם אלא תמונה פנורמית של המתרחש בקהילה הגנאלוגית וחדשות בעלות עניין לכול מי שחקר ההיסטוריה המשפחתית קרוב ללבו.

לתשומת ליבכם – פעילויות העמותה מסומנות לנוחיותכם בצבע רקע ירוק זית, בניגוד לאירועים חיצוניים שהינם עם רקע לבן.

מעוניינים להנות מהנחות והטבות שמוקנות לחברי העמותה בפעילויות השונות? לחצו כאן להרשמה לעיל"ם. ההטבות יחולו באופן מיידי.

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

סניפיי עיל"ם – אתכם בבית: מחזור שישי – מפגש מספר 1 – "מנהרת הזמן ומיזם TARASA לשמירה ושיתוף של זיכרונות וספרי משפחה" – מרצה: ד"ר בועז לב-טוב – 3/2/2021

3 בפברואר 2021 @ 17:45 - 20:00

ועד עיל”ם שמח להזמין את חברי עיל”ם ואת הציבור הרחב לסדרת המפגשים בזום “סניפי עיל"ם – איתכם בבית – מחזור שישי”. זוהי סדרת המשך בת 7 מפגשים בה יארחו סניפי עיל"ם מרצים בתחומי שונים של המחקר הגנאלוגי.

בתאריך 3/2/2021 יארחו רבקה יוגב וסניף ראשון לציון את ד"ר בועז לב-טוב בהרצאה הראשונה בסדרה "מנהרת הזמן ומיזם TARASA לשמירה ושיתוף של זיכרונות וספרי משפחה".

על ההרצאה:

מנהרת הזמן היא תכנית אקדמית, חינוכית וקהילתית של המכללה האקדמית בית ברל, המוקדשת להיסטוריה של חיי היומיום, שהתקיימו בארץ בדורות האחרונים. התוכנית מיועדת ליצור ולחזק קשרים משמעותיים ושוויוניים בין הקבוצות והמגזרים השונים של החברה הישראלית המבוססים על הכרה וכבוד הדדיים.

במסגרת פעילויות התוכנית ב 10 השנים האחרונות זכו אלפי סטודנטים, תלמידי תיכון ומורות/ים יהודים וערבים להנחיה מקצועית צמודה במשימות תיעוד, ניתוח והפקה יצירתית שהתבססו על הזיכרונות של מבוגרות/ים מקהילותיהן/ם.

באופן משולב עם תכנית מנהרת הזמן הוקם לפני כשנתיים מיזם TARASA  לשמירה ולשיתוף של זיכרונות על בסיס שיוכם למקומות ולזמנים המתאימים במפה הדיגיטלית העולמית. TARASA היא מקום אחד לזיכרונות אישיים מכל העולם, שנאספים ויוצרים חיבורים בין דורות, בין קהילות ומגזרים ובכלל בין אנשים מכל העולם. מיזם זה, שמובילה חברת TARASA , מציג את ההיסטוריה של כולנו בדרך חדשה ומושכת המתאימה למציאות התרבותית של ימינו, דרך זיכרונות קצרים, בשפה יומיומית.

השותפות הנוצרת בין קבוצות וקהילות שונות במסגרת הפעילויות והפרויקטים של תכנית מנהרת הזמן ובמסגרת החברתית דיגיטלית של מיזם TARASA מאפשרת להן לעסוק יחד באופן פתוח ומאוזן בנדבכים משמעותיים של ההיסטוריה החברתית והתרבותית הפרטיקולרית שלהן במקביל להדגשה של המכנים האנושיים המשותפים והשוויוניים. 

על המרצה:

ד"ר בועז לב טוב מרצה להיסטוריה חברתית בחוג להיסטוריה של המכללה האקדמית בית ברל.

שדה המחקר שלו מתמקד בהיסטוריה חברתית, בחיי היומיום ובתרבות הפופולרית, שהתקיימו בארץ בשלהי התקופה העות'מאנית ובתקופת המנדט. פרסומיו העיקריים מתמקדים בתהליכי שינוי חברתיים ותרבותיים, שהתרחשו בחברה היהודית ובחברה הפלסטינית בארץ וביחסים הרחבים והמורכבים שנוצרו בין שתי החברות  הללו.

בשותפות עם פרופ' קוסאי חאג' יחיא הוא ייסד ומוביל את מנהרת הזמן – תכנית אקדמית חברתית המתמקדת בתיעוד בע"פ של חיי היומיום בדורות אחרונים של הקבוצות והמגזרים החברתיים השונים של החברה הישראלית. 

הוא מייסד שותף ומנכ"ל של חברת TARASA, שמפתחת ומובילה פלטפורמה פתוחה וייחודית לשימור ושיתוף זיכרונות ע"י שיבוצם במקומות ובזמנים המתאימים על גבי המפה הדיגיטלית העולמית.   

 

כדי להיכנס למפגש יש להירשם ולשלם דמי השתתפות מראש בהתאם לסוג ההרשמה. לאחר ההרשמה יישלח אישר הרשמה וקישור לזום. 

דמי ההשתתפות קודש להרחבת הפעילות להנחלת חקר שורשי משפחה בציבור.

  סכום
חבר עמותת עיל"ם – מפגש בודד 0 ש"ח
אורח – מפגש בודד 20 ש"ח

להצגת המחירים הרלוונטים עבורכם, אנא סמנו האם אתם חברי עיל"ם / אורחים/ מעוניינים בכרטיס משולב-לחבר עיל"ם ואורח.

כרטיסים לחברי עיל"ם

(שימו לב ע"מ ליהנות מההטבה יש להיות חבר פעיל)
אינכם חברים? תוכלו להירשם כאן.

אנא סמנו את הכרטיס המבוקש ואת הכמות המבוקשת ו"לחצו לרכישה": 

כרטיסים לאורחים

(כרטיסים למי שאינם חברי עיל"ם)
אינכם חברים? הירשמו ותהנו מהטבות והנחות – תוכלו להירשם כאן.

אנא סמנו את הכרטיס המבוקש ואת הכמות המבוקשת ו"לחצו לרכישה": 

   
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
0.00
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00
20.00

 
לרכישת הרצאות בודדות:

Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
20.00
0.00
20.00
0.00
20.00
0.00
20.00
0.00
20.00
0.00

תאריכי ההרצאות של כל הסדרה מפורסמים להלן. 

תאריך שעה סניף מארח מרצה נושא קישור להרשמה
3 פברואר 2021 17:45 סניף ראשון לציון רבקה יוגב ד"ר בועז לב-טוב מנהרת הזמן ומיזם TARASA לשמירה ושיתוף של זיכרונות וספרי משפחה קישור
10 פברואר 2021 17:45 סניף השרון שלום נוי ניר דונת "אם תרצו אין זו אגדה" קישור
17 פברואר 2021 17:45 סניף חיפה והקריות יורם יגאל דנה מכאילוביץ עץ המשפחה מצד אימא קישור
24 פברואר 2021 17:45 סניף ירושלים דורית פרי     קישור
3 מרץ 2021 17:45 סניף חדרה  רות לפידור יהודית גרעין-כל החיפוש אחרי הילדות האבודה קישור
10 מרץ 2021 17:45 סניף נגב זהבה הררי עירית שם טוב מהי השאלה העיקרית בגנאלוגיה? – תובנה מֵחֵקֶר משפחת החוחית [שטיגליץ] קישור
17 מרץ 2021 17:45 סניף דן תל אביב משה גולן נחמיה שיף איחוד משפחות קישור

המארגנ/ת

עיל"ם – סניף ראשון לציון ומושבות יהודה
דוא״ל
isyogev@orange.net.il
נגישות

0

0

0

0

0

0