בזום “סניפי עיל”ם – איתכם בבית – מחזור שביעי”. זוהי סדרת המשך בת 8 מפגשים בה יארחו סניפי עיל”ם מרצים בתחומי שונים של המחקר הגנאלוגי. בתאריך 28/4/2021 יארחו עירית שם טוב וסניף “ראשון לציון” את יוחאי קופנהגן בהרצאה השנייה […]" />

האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

סניפי עיל"ם איתכם בבית – מחזור שביעי – מפגש מס. 2 – סניף רשל"צ – "ספריית משפחת קופנהגן מספרת את סיפור המשפחה" – מרצה: יוחאי קופנהגן – 28/4/2021

אנחנו שמחים להזמין את הציבור הרחב בכלל ואת חברי עמותת עיל"ם בפרט לפעילויות המגוונות שעיל"ם יוזמת ומציעה במטרה להנחיל את חקר שורשי המשפחה בישראל. המפגשים בסניפי עיל"ם, הכנס השנתי וימי העיון, הקורסים וסיורי השורשים, מעניקים למשתתפים בהם מעמדים משפחתיים מרתקים ושיטות וכלי מחקר נחוצים למי שמבקש לחקור את העבר המשפחתי שלו ומזמנים להם מפגשים לא צפויים והפתעות מרגשות. רשת תחנות הייעוץ בסניפי העמותה הולכת ומתרחבת במגמה להגיע לפריסה ארצית שתאפשר לכול ישראלי לקבל הדרכה וייעוץ במחקר המשפחתי שלו.

כאן תמצאו לא רק מידע על הפעילויות של עיל"ם אלא תמונה פנורמית של המתרחש בקהילה הגנאלוגית וחדשות בעלות עניין לכול מי שחקר ההיסטוריה המשפחתית קרוב ללבו.

לתשומת ליבכם – פעילויות העמותה מסומנות לנוחיותכם בצבע רקע ירוק זית, בניגוד לאירועים חיצוניים שהינם עם רקע לבן.

מעוניינים להנות מהנחות והטבות שמוקנות לחברי העמותה בפעילויות השונות? לחצו כאן להרשמה לעיל"ם. ההטבות יחולו באופן מיידי.

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

סניפי עיל"ם איתכם בבית – מחזור שביעי – מפגש מס. 2 – סניף רשל"צ – "ספריית משפחת קופנהגן מספרת את סיפור המשפחה" – מרצה: יוחאי קופנהגן – 28/4/2021

28 באפריל 2021 @ 17:45 - 20:00

ועד עיל”ם שמח להזמין את חברי עיל”ם ואת הציבור הרחב לסדרת המפגשים בזום “סניפי עיל”ם – איתכם בבית – מחזור שביעי”. זוהי סדרת המשך בת 8 מפגשים בה יארחו סניפי עיל”ם מרצים בתחומי שונים של המחקר הגנאלוגי.

בתאריך 28/4/2021 יארחו עירית שם טוב וסניף “ראשון לציון” את יוחאי קופנהגן בהרצאה השנייה בסדרה “ספריית משפחת קופנהגן מספרת את סיפור המשפחה”.

על ההרצאה

יוחאי  קופנהגן ירצה על  סיפורה של ספרייה בעלת היסטוריה משפחתית מזה  5-6 דורות בקהילה של יהדות אמסטרדם  האשכנזית.  ההיסטוריה  והתכנים של האוסף  כל כך ייחודיים  עד שסיפורה  היא סיפור של בן משפחה על דורי נוסף במשפחה . לפיכך אפשר לכנותה גם ניצולת וקרבן שואה גם יחד אך יש לה גם תקומה. המרצה שהינו  הדור  החמישי  לאוצרי  האוסף  יסקור את  קורותיה על רקע ההיסטוריה המשפחתית  לפחות  7 דורות  אחורה.

על המרצה

יוחאי  קופנהגן (66) הינו מדריך רב לשוני ביד ושם ,וכן מתרגם מקורות מהולנדית. הוא מרצה בפורומים שונים בנושאים רבים הקשורים לשואה,, והיסטוריה יהודית בעת החדשה,  מדריך קבוצות  מטיילים  בחו"ל  לאתרים בעלי ענין היסטורי יהודי, בעיקר בסיציליה ובקפריסין  שההיסטוריה היהודית שלהן מהווה מוקד למחקרי עומק מזה מספר שנים.

יוחאי מעורב גם בייעוץ בהשקעות אלטרנטיביות בשוק הישראלי. לפני פרישתו מבנק לאומי לישראל, ניהל מספר יחידות ביניהן את הנציגויות של הבנק באוסטרליה ובהונג קונג, ושימש עד 2005  כמנהל סניף המלך דוד, בירושלים לתושבי חוץ של הבנק.

ליוחאי תואר שני  בפסיכולוגיה חינוכית ושיווק , ובוגר תוכניות העשרה רבות ומגוונות בתחומי כלכלה, השקעות, שיווק, לימודי שואה והיסטוריה יהודית.

כדי להיכנס למפגש יש להירשם ולשלם דמי השתתפות מראש בהתאם לסוג ההרשמה. לאחר ההרשמה יישלח אישר הרשמה וקישור לזום. 

דמי ההשתתפות קודש להרחבת הפעילות להנחלת חקר שורשי משפחה בציבור.

במקרה של שאלות, בקשות ובירורים הקשורים להרשמה יש לפנות לרבקה יוגב (rikiyogev53@gmail.com טל. 054-4524388) ולשולי לוינבוים (tl@netvision.net.il  טל. 052-2807807)

  סכום
חבר עמותת עיל"ם – מפגש בודד 0 ש"ח
אורח – מפגש בודד 20 ש"ח

להצגת המחירים הרלוונטים עבורכם, אנא סמנו האם אתם חברי עיל"ם / אורחים/ מעוניינים בכרטיס משולב-לחבר עיל"ם ואורח.

כרטיסים לחברי עיל"ם

(שימו לב ע"מ ליהנות מההטבה יש להיות חבר פעיל)
אינכם חברים? תוכלו להירשם כאן.

אנא סמנו את הכרטיס המבוקש ואת הכמות המבוקשת ו"לחצו לרכישה": 

כרטיסים לאורחים

(כרטיסים למי שאינם חברי עיל"ם)
אינכם חברים? הירשמו ותהנו מהטבות והנחות – תוכלו להירשם כאן.

אנא סמנו את הכרטיס המבוקש ואת הכמות המבוקשת ו"לחצו לרכישה": 

   
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
0.00
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
20.00
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
20.00
0.00

להלן פרטים על כלל ההרצאות בסידרה:

נגישות

0

0

0

0

0

0