בזום “סניפי עיל”ם – איתכם בבית – מחזור תשיעי”. זוהי סדרת המשך בת 7 מפגשים בה יארחו סניפי עיל”ם מרצים בתחומי שונים של המחקר הגנאלוגי. בתאריך 22/11/2021 יארחו משה גולן וסניף דן תל-אביב את הרב יהודה אהרון הורוויץ […]" />

האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

"סניפי עיל"ם – איתכם בבית – מחזור תשיעי" – מפגש מס. 4 – סניף דן תל-אביב – "הפרענומעראטן – מכרה זהב לחוקרי שורשי משפחה" – מרצה: הרב יהודה אהרון הורוויץ – 22/11/2021

אנחנו שמחים להזמין את הציבור הרחב בכלל ואת חברי עמותת עיל"ם בפרט לפעילויות המגוונות שעיל"ם יוזמת ומציעה במטרה להנחיל את חקר שורשי המשפחה בישראל. המפגשים בסניפי עיל"ם, הכנס השנתי וימי העיון, הקורסים וסיורי השורשים, מעניקים למשתתפים בהם מעמדים משפחתיים מרתקים ושיטות וכלי מחקר נחוצים למי שמבקש לחקור את העבר המשפחתי שלו ומזמנים להם מפגשים לא צפויים והפתעות מרגשות. רשת תחנות הייעוץ בסניפי העמותה הולכת ומתרחבת במגמה להגיע לפריסה ארצית שתאפשר לכול ישראלי לקבל הדרכה וייעוץ במחקר המשפחתי שלו.

כאן תמצאו לא רק מידע על הפעילויות של עיל"ם אלא תמונה פנורמית של המתרחש בקהילה הגנאלוגית וחדשות בעלות עניין לכול מי שחקר ההיסטוריה המשפחתית קרוב ללבו.

לתשומת ליבכם – פעילויות העמותה מסומנות לנוחיותכם בצבע רקע ירוק זית, בניגוד לאירועים חיצוניים שהינם עם רקע לבן.

מעוניינים להנות מהנחות והטבות שמוקנות לחברי העמותה בפעילויות השונות? לחצו כאן להרשמה לעיל"ם. ההטבות יחולו באופן מיידי.

טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

"סניפי עיל"ם – איתכם בבית – מחזור תשיעי" – מפגש מס. 4 – סניף דן תל-אביב – "הפרענומעראטן – מכרה זהב לחוקרי שורשי משפחה" – מרצה: הרב יהודה אהרון הורוויץ – 22/11/2021

22 בנובמבר 2021 @ 17:45 - 20:00

ועד עיל”ם שמח להזמין את חברי/ות עיל”ם ואת הציבור הרחב לסדרת המפגשים בזום “סניפי עיל”ם – איתכם בבית – מחזור תשיעי”. זוהי סדרת המשך בת 7 מפגשים בה יארחו סניפי עיל”ם מרצים בתחומי שונים של המחקר הגנאלוגי.

בתאריך 22/11/2021 יארחו משה גולן וסניף דן תל-אביב את הרב יהודה אהרון הורוויץ בהרצאה הרביעית בסדרה:  "הפרענומעראטן – מכרה זהב לחוקרי שורשי משפחה".

תקציר ההרצאה:

נוהג יפה נהגו מחברי ספרים בדורות האחרונים לסובב בעיירות ולחזר אחר מנויים שישלמו מראש עבור הספר שעומד לצאת לאור, אותו יקבלו רק לאחר הדפסתו. את שמותיהם של נדיבי הלב הללו סידרו ברשימה, על פי מקום מגוריהם והדפיסו בסוף הספר [ולפעמים בראשו]. שמה בישראל ה"פרענומעראנטין".

מלבד היותה של ה"פרענומעראנטין" מצבת זיכרון לרבבות אלפי יהודים מכל שדרות העם, מהווה המפעל גם מאגר של מידע מדהים בהיקפו על חיי הקהילות היהודיות ומקור בלתי נדלה של שמות ומקומות לחוקרים שורשי משפחות.

על המרצה:

הרב יהודה אהרון הורוויץ, יליד מנצ'סטר אנגליה ומתגורר עם משפחתו בהר נוף. בוגר ישיבות באר יעקב וחברון, מוסמך לרבנות ובעל תואר ראשון מאוניברסיטת בר אילן ותואר שני מהאוניברסיטה העברית.

חוקר גנאלוגיה ותולדות רבנים מזה שלשה עשורים אשר תרם מידיעותיו למאות ספרים, מאמרים ומחקרים וסייע לחבר אנשים לשורשי משפחותיהם ולקהילות הקשורות לחייהם ולמשפחותיהם.  זכה בפרס ירושלים ליצירה תורנית.

כדי להיכנס למפגש יש להירשם ולשלם דמי השתתפות מראש בהתאם לסוג ההרשמה. לאחר ההרשמה יישלח אישר הרשמה וקישור לזום. 

דמי ההשתתפות קודש להרחבת הפעילות להנחלת חקר שורשי משפחה בציבור.

במקרה של שאלות, בקשות ובירורים הקשורים להרשמה יש לפנות לרבקה יוגב (rikiyogev53@gmail.com טל. 054-4524388) ולשולי לוינבוים (tl@netvision.net.il  טל. 052-2807807).

  סכום
חבר עמותת עיל"ם – מפגש בודד 0 ש"ח
אורח – מפגש בודד 20 ש"ח

להצגת המחירים הרלוונטים עבורכם, אנא סמנו האם אתם חברי עיל"ם / אורחים/ מעוניינים בכרטיס משולב-לחבר עיל"ם ואורח.

כרטיסים לחברי עיל"ם

(שימו לב ע"מ ליהנות מההטבה יש להיות חבר פעיל)
אינכם חברים? תוכלו להירשם כאן.

אנא סמנו את הכרטיס המבוקש ואת הכמות המבוקשת ו"לחצו לרכישה": 

כרטיסים לאורחים

(כרטיסים למי שאינם חברי עיל"ם)
אינכם חברים? הירשמו ותהנו מהטבות והנחות – תוכלו להירשם כאן.

אנא סמנו את הכרטיס המבוקש ואת הכמות המבוקשת ו"לחצו לרכישה": 

   
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
0.00
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
20.00
לרכישת הרצאות בודדות:
Image סוג הרכישה/המנוי מחיר בחרו כמות סמנו לרכישה
20.00
0.00

 

 

נגישות

0

0

0

0

0

0