האתר של עמותת עיל"ם עבר למשכן חדש
אתר זה הוא עותק ישן של אתר עיל"ם.
אם הגעתם לאתר זה, אנא סגרו את כל הטאבים בדפדפן ומחקו היסטוריית גלישה על מנת להגיע לאתר העדכני.
אם הבעיה נמשכת יש לשלוח מייל לכתובת: urishahaff@gmail.com

 

אירועי חוץ

חדשות

 • עדכון לגבי הכנס השנתי 2024
  להלן החלטת הוועד מיום 22.10.2023: "לנוכח מצב המלחמה בו אנחנו שרויים הכנס השנתי המתוכנן לשנת 2024 מבוטל. כאשר יבשילו התנאים תיבחן מחדש האפשרות לחדש את מסורת הכנס השנתי על כול היבטיו, כולל מועד הכנס, נושא הכנס, מקום הכנס, פרסום הכנס ויוחלט אז גם על הדרכים להוציא אותו אל הפועל"
 • המצב הבטחוני בישראל
  לאור המצב הבטחוני בישראל החליטה הנהלת עיל"ם לדחות את אירועי אוקטובר 2023. מועד חדש יפורסם בהמשך. עדכון מ-19/10/2023: פתיחת שערי המדרשה נדחית גם היא.
 • חיפוש במאגרי רא"י לאורחים
  עיל"ם מציעה, למי שאינם חברי העמותה ומעוניינים לחקור את מאגר רא"י, לרכוש זכות מוגבלת בזמן לחפש במאגרים אלו תמורת תשלום. האופציה החדשה תוצג לכם בזמן החיפוש ברא"י וכל שעליכם לעשות הוא לשלם על השירות והמאגרים יפתחו בפניכם.
 • כנס מתנדבי עיל"ם – 7/9/2023
  כנס מתנדבי עיל"ם – הרמת כוסית לקראת השנה החדשה תתקיים ב"אנו – מוזיאון העם היהודי" ("בית התפוצות") ביום ה' 7.9.2023 שעה 17:00 הפעילות מיועדת למתנדבי עיל"ם בלבד והזמנות עם קישור יישלחו אליהם. הכניסה חופשית למתנדבים בהרשמה מראש בברכה, משה גולן
 • מיצב חדש ביד ושם: ספר שמות קורבנות השואה
  בואו לבקר, להתייחד ולהתרגש איך מנציחים שם?  איך גורמים לשם לחיות את הסיפור שמאחוריו גם כשאין מי שיספר אותו? מיצב חדש ומרגש המנציח את שמותיהם של ארבעה מיליון ושמונה מאות אלף גברים, נשים וטף קורבנות השואה שאסף ותיעד יד ושם לאורך שנות פעילותו. לצד שמות הקורבנות מוצגים מקום הולדתם, תאריך […]
נגישות